Teklif İsteyin

Adalar Fotokopi Makinesi Kiralama

ADALAR FOTOKOPİ MAKİNESİ KİRALAMA

HEMEN ARAYIN, GELELİM ANLATALIM FOTOKOPİ MAKİNESİNİ KİRALAMA KONUSUNDA BİLGİ ALIN

Tecnocopy Büro Makinaları olarak Türkiye’de farklı illerinde 3,000 noktaya yakın çözüm ortaklarımıza severek ve memnuniyetle hizmet veriyoruz.

Firmamız, fotokopi makinesi kiralama, satış ve teknik servisi konusunda 1998 yılından itibaren hizmet vermektedir.

Yine farklı illerde kiralık fotokopi makinlarında anlaşma olmasın halinde Türkiye’nin her yerine yaygın ağ ve alt bayi üzerinden zamanında servis garantisi sağlamaktayız.

Fotokopi makinesi’nin kullanımı artık sadece belli alanlarda değil her işyerinin temel ihtiyaçları arasındadır. İstanbul’un semtlerinden Kiralık fotokopi hizmeti verdiğimiz semtlerden bir tanesi de Adalar’dır. Adalar fotokopi kiralama sistemine geçen müşterilerimizin aylık ödediği fotokopi ve baskı maliyetlerinin düşmesine yardımcı oluyoruz.


Kiralık olarak kurulum yapılan müşterilerimiz tonere, yedek parça ve teknik servise para ödemez. Kiralama bedeli ve kâğıt ücretinin dışında müşterilerimizden ekstra ücret talep edilmez. Ayrıca 7 gün 24 saat boyunca müşterilerimize mobil destek hizmeti verilir.


Sektörün lideri haline gelen firmamız 25 Yıllık tecrübe ve geniş müşteri yelpazesi ile 15’e yakın uzman teknisyen kadromuz ile firmamız fotokopi satış, kiralama ve teknik servisi yapan firmamız, Adalar’da bulunan tüm işletmelerin de fotokopi ihtiyacına uygun çözümler üretmektedir. Adalar fotokopi makinesi kiralama hizmetinden yararlanmak isteyen firmaların ihtiyaçlarına binaen en uygun fotokopi makinesi aynı gün veya ertesi gün içerisinde kurulmaktadır.


Firmamız baskı ve kopyalama konusunda oldukça tecrübelidir ve bünyesinde bulunan fotokopi makineleri üstün Japon teknolojisinin ürünüdür. Şirketimiz, işyerlerinin ihtiyaçlarını belirleyerek en uygun olan fotokopi makinesini kiralamalarına olanak sağlamaktadır. Tecnocopy Büro Makinaları bünyesinde bulunan tüm makineler garantili, kaliteli ve kullanımı kolaydır. Adalar fotokopi makinesi kiralama hizmetinden faydalanan tüm müşterilerin memnuniyetleri göz önünde tutulmaktadır.

Tecnocopy Büro Makinaları olarak, Adalar’da fotokopi makinesi kiralama sistemi ile işletmenizin dökümantasyon ihtiyaçlarınız doğrultuda sizin için en uygun fiyat seçenekleri ile hizmet sağlamaktadır. Türkiye’de ve Dünyada birçok şirketin baskı ve kopyalama işlerinde dış kaynak kullanarak uyguladığı sayfa başı anlaşma sistemi ile işletmenizin ihtiyacı olan renkli ya da siyah beyaz fotokopi makineleri ile maliyetlerinizi kontrol altına alıp, işletmenizin bütçesine katkı sağlıyoruz. Bilindiği gibi ofislerde ve iş yerlerinde fotokopi makinesi ve yazıcılar artık temel ihtiyaçlardan bir tanesidir. Yapılan her işlemin ve resmi prosedürlerin kopyasını almak, bilgisayardaki çıktısını almak gerekmektedir. İş yerinde çok fonksiyonlu ürünler kategorisinde olan fotokopi makineleri, aynı zamanda iş yerinizin vazgeçilmezleri arasındadır. Fotokopi olmadan iş yapmak, belge akışını sağlamak ve dosya hazırlamak oldukça güç, aynı zamanda vakit kaybıdır.

Adalar’ın tüm mahallelerine (Büyükada-Maden Mahallesi, Büyükada-Nizam Mahallesi, Heybeliada Mahallesi, Kınalı ada Mahallesi) fotokopi makinesi kiralama hizmetimiz bulunmaktadır.

WhatsApp ile iletişime geç

Hemen Arayın
Mesaj Yaz (WhatsApp)
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Kiralamak istediğiniz Fotokopi Makinesi ile ilgili detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimize WhatsApp üzerinden yazabilirsiniz.